Krásná práce

Světlo, voda a kámen - to je nedílná součást každé moderní zahrady. Navrhnout osvětlení zahrady, najít soulad mezi osvětlovanými prvky a typem svítidla - to je umění. Myšlenku realizovat a dát ji dlouhotrvající smysl a udržitelnost - k tomu je třeba zkušenosti, zručnost a kus poctivé práce. Vaše spokojenost a nadšení z nového zážitku, když se večer zahrada rozsvítí - to je energie, která mě posouvá dál.

Je to krásná práce, kterou mám rád...

J.N.

Konzultace, návrh, realizace

Konzultace 

Sjednejte si schůzku přímo u Vás na zahradě. Vyslechnu vaše přání a podle toho pak v návrhu doporučím vhodná místa k nasvícení i nejvhodnější typy svítidel. 

Návrh a cenová nabídka

Pokud se při konzultaci domluvíme na další spolupráci, vypracuji Vám návrh rozmístění zahradního osvětlení, typy svítidel a základní cenovou nabídku. To Vám usnadní pochopit záměr, kterým chci navrženým rozmístěním světel v zahradě dosáhnout.

Prosím, uvědomte si, že jde o činnost, do které vkládám více než jen čas a zkušenosti, ale i svůj cit pro práci s prostorem a světlem. Z tohoto důvodu si účtuji za vyhotovení těchto podkladů základní částku 2.000,-Kč.      

Realizace

V případě, že se dále dohodneme na realizaci, postarám se o kvalitní a pečlivé provedení práce. Dodám  spolehlivé a ověřené komponenty.


Cena zakázky

Cena zakázky se stanovuje podle rozsahu práce, použitého materiálu a dopravy při realizaci. Všechny tyto okolnosti posuzuji při obhlídce na místě realizace. Jednotlivé položky jsou vždy rozepsány v cenové nabídce.

Neposkytuji odhady ceny realizací a také neposkytuji přes telefon ani e-mail poradenskou činnost. Prioritou je pro mě dobře odvedená práce pro každého, kdo o to opravdu stojí a kdo se na ní se mnou domluví. Všechny informace potřebné k tomu, aby jste se rozhodli pro spolupráci se mnou, najdete na těchto stránkách.  Děkuji za pochopení.

Záruka

Díky kvalitním technickým komponentům, které používám, je poskytována záruka podle zvoleného typu svítidel a jiných výrobků od dodavatelů 2, 3 i více let.


Telefon: +420 736 683 242, E-mail: info@svetlovzahrade.cz