Info

Od roku 2010 se zabýváme zahradními realizacemi. Postupem času jsme se začali převážně  zaměřovat na instalace zahradního osvětlení a malých vodních prvků. Je to nedílná součást moderních zahrad a vhodný doplněk do zahrad již zapojených. V naší práci se tak spojila znalost a zkušenost z oboru zahradní architektury, zahradních realizací i oboru elektro. Využijte našich zkušeností. Sjednejte si schůzku přímo u Vás na zahradě. Doporučíme vhodná místa k nasvícení a nejvhodnější typy svítidel.


Konzultace, návrh, realizace

Konzultace

Po dohodě s Vámi přijedeme a probereme vaše požadavky přímo na místě.

Návrh

Pokud se při konzultaci domluvíme na další spolupráci, nabídneme Vám zhotovení základní cenové nabídky a jednoduchého návrhu zahradního osvětlení. Cena této služby je 1.000,- Kč.

Realizace

V případě, že se dále dohodneme na realizaci, garantujeme kvalitní a pečlivé provedení práce, dodání ověřených a spolehlivých komponentů. K dokončené zakázce obdržíte jednoduchou dokumentaci provedené instalace, návod k použití zařízení a technické listy použitých komponent.       


Cena zakázky

Cena zakázky se stanovuje podle rozsahu práce, použitého materiálu a dopravy při realizaci. Tyto položky jsou blíže rozepsány v cenové nabídce. Doprava při realizaci je 10,-Kč/km.

Odhady ceny zakázek neposkytujeme. Cenovou nabídku můžeme vypracovat jen po konzultaci na místě. 

Záruka

Díky kvalitním technickým komponentům, které používáme, je poskytována záruka 3 a 5 let na celý systém zahradního osvětlení. Na světelné zdroje je záruka 2 roky. Na montáž je poskytována záruka 2 roky.

Servis

Po dobu záruky poskytujeme v případě poruchy servis. Pozáruční servis provádíme na objednávku.


Kontakt

Jsme firma působící v regionu Moravskoslezského kraje.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo telefonicky. Můžete volat v týdnu od pondělí do pátku, od 8:00 do 18:00 hod.

*evidujeme jméno, telefon, e-mailovou adresu, adresu místa zakázky


Telefon: +420 736 683 242, E-mail: info@svetlovzahrade.cz