Info

Konzultace, návrh, realizace

Konzultace

Po dohodě s Vámi přijedeme a probereme vaše požadavky přímo na místě. Tato konzultace je zdarma. Pokud budete mít zájem na večerní zkoušce nasvětlení, je tato služba zpoplatněna  částkou 500,-Kč/hod + doprava.

Návrh

Pokud se při konzultaci domluvíme na další spolupráci, nabídneme Vám zhotovení základního návrhu zahradního osvětlení s cenovou nabídkou na realizaci. Cena této služby je 1.000,- Kč. Návrh můžeme dodat v tištěné i elektronické podobě.

Realizace

V případě, že se domluvíme na realizaci, garantujeme kvalitní a pečlivé provedení práce, dodání ověřených a spolehlivých komponentů. K dokončené zakázce obdržíte dokumentaci provedení instalace, návod k použití zařízení a technické listy použitých komponent.       


Cena zakázky

Cena zakázky se stanovuje podle rozsahu práce, použitého materiálu a dopravy při realizaci. Tyto položky jsou blíže rozepsány v cenové nabídce. Doprava při realizaci je 10,-Kč/km.

Odhady ceny zakázek neposkytujeme. Cenovou nabídku můžeme vypracovat jen po konzultaci na místě. 

Záruka

Díky kvalitním technickým komponentům, které používáme, je poskytována záruka 3 a 5 let na celý systém zahradního osvětlení. Na světelné zdroje je záruka 2 roky. Na montáž je poskytována záruka 2 roky.

Servis

Po dobu záruky poskytujeme bezplatný servis. Pozáruční servis provádíme na objednávku. Cena pozáručních servisních prací je 500,- Kč/hod. Doprava při servisní činnosti je 10,-Kč/km.


Kontakt

Pokud Vás nabídka zaujala, sjednejte si schůzku přímo ve Vaší zahradě. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře kdykoliv. Na telefonní číslo můžete volat v týdnu od pondělí do pátku, od 8:00 do 18:00 hod.

*evidujeme jméno, telefon, e-mailovou adresu, adresu místa zakázky


Telefon: +420 736 683 242, E-mail: info@svetlovzahrade.cz