Info 

Již více jak 10 let se zabýváme zahradními realizacemi. V průběhu času nás oslovilo několik zákazníků s přáním, zda by jsme jim do zahrady nainstalovali osvětlení. Ze zkušeností při zahradních realizacích jsme zjistili, že se v projektech zahrad na problematiku osvětlení výsadby nebo jiných prvků v zahradě často, ne-li úplně, zapomíná. Přitom dobře nasvětlená zahrada, to je příjemný, trvalý zážitek i velmi praktická záležitost. Tato myšlenka stála na počátku nového směrování naší práce. Nakonec jsme v ní tak mohli úspěšně spojit všechny znalosti a zkušenosti z oboru zahradní architektury, zahradních realizací i oboru elektro. 


Konzultace, návrh, realizace

Konzultace 

Sjednejte si schůzku přímo u Vás na zahradě. Vyslechneme vaše přání a podle toho pak v návrhu doporučíme vhodná místa k nasvícení i nejvhodnější typy svítidel. 

Návrh

Pokud se při konzultaci domluvíme na další spolupráci, nabídneme Vám zhotovení základní cenové nabídky a jednoduchého návrhu zahradního osvětlení. Vypracování návrhu není nutností ani podmínkou, ale usnadní Vám pochopit záměr, který chceme navrženým rozmístěním světel v zahradě dosáhnout.

Realizace

V případě, že se dále dohodneme na realizaci, postaráme se o kvalitní a pečlivé provedení práce, dodání ověřených a spolehlivých komponentů. K dokončené zakázce obdržíte jednoduchou dokumentaci provedené instalace vycházející z předchozího návrhu a skutečného stavu po realizaci, návod k použití zařízení a technické listy použitých komponent.

Předání instalace

Po dokončení zakázky předáváme práci tzv. večerní zkouškou. Přijedeme večer rozsvítit světla, aby jste viděli výsledek naší práce a my mohli případně ihned také korigovat nastavení a pozice jednotlivých světel do konečné podoby.          


Cena zakázky

Cena zakázky se stanovuje podle rozsahu práce, použitého materiálu a dopravy při realizaci. Tyto položky jsou blíže rozepsány v cenové nabídce.

Odhady ceny zakázek neposkytujeme. Cenovou nabídku můžeme vypracovat jen po konzultaci na místě. 

Záruka

Díky kvalitním technickým komponentům, které používáme, je poskytována záruka 3 a 5 let na celý systém zahradního osvětlení. Na světelné zdroje je záruka 2 roky.

Servis

Po dobu záruky poskytujeme v případě poruchy servis. Pozáruční servis provádíme na objednávku.


Kontakt

Jsme firma působící v regionu Moravskoslezského kraje.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo telefonicky. Můžete volat v týdnu od pondělí do pátku, od 8:00 do 18:00 hod na telefon: +420 736 683 242.

*evidujeme jméno, telefon, e-mailovou adresu, adresu místa zakázky


Telefon: +420 736 683 242, E-mail: info@svetlovzahrade.cz