Info

Od roku 2010 se zabýváme zahradními realizacemi. Od roku 2016 jsme se začali orientovat na instalace zahradního osvětlení, malých vodních prvků a kamene. V této práci jsme spojili znalost a zkušenost z oboru zahradní architektury, zahradních realizací i oboru elektro.


Konzultace, návrh, realizace

Sjednejte si schůzku přímo u Vás na zahradě. Doporučíme vhodná místa k nasvícení a nejvhodnější typy svítidel. 

Konzultace

Po dohodě s Vámi přijedeme a probereme vaše požadavky přímo na místě. Tato konzultace je zdarma.

Návrh

Pokud se při konzultaci domluvíme na další spolupráci, nabídneme Vám zhotovení základní cenové nabídky a jednoduchého návrhu zahradního osvětlení. Vypracování návrhu není nutností ani podmínkou, ale usnadní Vám pochopit záměr, který chceme navrženým rozmístěním světel v zahradě dosáhnout.  Základní cena této služby je 1.000,- Kč a v případě realizace naší firmou může být ve výsledné ceně odečtena.

Realizace

V případě, že se dále dohodneme na realizaci, garantujeme kvalitní a pečlivé provedení práce, dodání ověřených a spolehlivých komponentů. K dokončené zakázce obdržíte jednoduchou dokumentaci provedené instalace, návod k použití zařízení a technické listy použitých komponent.       


Cena zakázky

Cena zakázky se stanovuje podle rozsahu práce, použitého materiálu a dopravy při realizaci. Tyto položky jsou blíže rozepsány v cenové nabídce. Doprava při realizaci je 10,-Kč/km.

Odhady ceny zakázek neposkytujeme. Cenovou nabídku můžeme vypracovat jen po konzultaci na místě. 

Záruka

Díky kvalitním technickým komponentům, které používáme, je poskytována záruka 3 a 5 let na celý systém zahradního osvětlení. Na světelné zdroje je záruka 2 roky.

Servis

Po dobu záruky poskytujeme v případě poruchy servis. Pozáruční servis provádíme na objednávku.


Kontakt

Jsme firma působící v regionu Moravskoslezského kraje.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo telefonicky. Můžete volat v týdnu od pondělí do pátku, od 8:00 do 18:00 hod na telefon: +420 736 683 242.

*evidujeme jméno, telefon, e-mailovou adresu, adresu místa zakázky


Telefon: +420 736 683 242, E-mail: info@svetlovzahrade.cz