Novinky LiGHTPRO 2020

Osvětlovací systém LiGHTPRO tento rok přichází s inovacemi v užívání zahradního osvětlení. Na své si přijdou především nadšenci mobilních aplikací. Nejzajímavější novinkou tohoto roku je totiž možnost ovládání osvětlení zahrady přes telefon. "Lightpro is smart!"

LiGHTPRO NXT switch

Hlavní novinkou je switch NXT (přepínač pro chytré ovládání osvětlení), který může být připojen k nově založenému i stávajícímu osvětlení. Prostřednictvím aplikace Lightpro NXT, kterou si stáhnete na App Store (iOS) nebo Google Play (Android), můžete vytvářet zóny (například osvětlení příchodové cesty, osvětlení terasy, osvětlení stromů) a ukládat oblíbené scény. Jednotlivým scénám lze nastavit den a čas, kdy se mají sepnout a kdy vypnout. 


LiGHTPRO NXT svítidla

Letos systém nabídne zcela nová inteligentní svítidla. Tato svítidla bude možné ovládat každé samostatně. Světelný zdroj ve svítidlech bude stmívatelný s možností změny barvy světla.

Přehled nových svítidel

Reflektory Juno 2 a Juno 4 - Tyto reflektory jsou malé a v krásném jednoduchém designu, který ladí ke svítidlům Castor. Reflektory Juno jsou náhradou za reflektory Emerald. Reflektory Juno jsou vhodné pro osvětlení stromů, keřů a objektů v zahradě. Díky malému rozměru vidíme jejich další možnost použití k osvětlení rostlin v květináčích na terase, balkoně nebo v interiéru.

Manuálně stmívatelné nástěnné svítidlo Ixion - Svítidlo má moderní hranatý tvar. Svítí směrem nahoru i dolů. V obou směrech lze nastavit libovolnou šířku vyzařovacího úhlu a vytvořit tak na pozadí zajímavý světelný efekt. Svítidlo je ideální k umístění na zahradní dřevěné zástěny, gabiony, zahradní domky a pergoly.

Manuálně stmívatelné stojací svítidlo Oberon ve dvou velikostech - Designově je svítidlo podobné stojacím svítidlům Barite. Díky možnosti nastavení různé úrovně vyzařovaného světla, eliminuje svítidlo pocit oslnění při průchodu zahradou.

Venkovní LED pásek - Vhodný k dekorativnímu zvýraznění různých linií v zahradě. Lze ho zabudovat mezi terasová prkna, do zídek apod.

Vzhledem k tomu, že každému je na pohled příjemná jiná intenzita osvětlení, jsou stmívatelná svítidla LiGHTPRO ideálním pomocníkem při navrhování a realizaci zahradního osvětlení.

Celou nabídku svítidel a příslušenství si můžete prohlédnout v novém katalogu LiGHTPRO 2020.


Informace převzaty ze stránek našeho dodavatele. 

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti dekorativního osvětlení zahrad. 


Telefon: +420 736 683 242, E-mail: info@svetlovzahrade.cz