Partneři

Vždy je dobré mít spolehlivé partnery


Firma HOLAS Lighting, firma s dlouholetou tradicí v oblasti dekorativního osvětlení zahrad. Od roku 2011 se specializujeme na dekorativní osvětlování zahrad. Provádí jak realizace, tak prodej venkovních LED svítidel. Svítidla můžete nakoupit přes jejich e-shop - LED-ZAHRADA a u nás objednat odbornou montáž. Firma nabízí jak velkoobchodní tak maloobchodní prodej.


Firma ABC service nabízí především výrobky z pravého přírodního kamene (pískovec, žula, mramor, břidlice, vápenec), interiérové i venkovní krby a jednotlivé součásti pro stavbu krbů. V sortimentu má i přírodní obklady a dlažbu, prvky pro dřevěné i plastové ploty a zahradu.


Dexon Czech s.r.o. je výrobcem a prodejcem Hifi, profesionální, plošně a auto ozvučovací techniky, reproduktorů, reprosoustav 5.1, repro pro domácího kina a autohifi, domácí rozhlasy, v systému hudba i řeč. 


Firma JONASWOOD se specializuje na vývoj, sériovou i kusovou výrobu dřevěných obalů na standardní květináče. Truhlíky jsou vyráběny z kvalitního dubového dřeva, mají nastavitelné nožky a odlehčené nosníky. Kromě těchto výrobků nabízí firma i výrobu nábytku na míru.  


Firma Jiří Novák se zaměřuje na poskytování zahradních služeb. Nabízí širokou škálu celoroční pomoci s údržbou na zahradě pro soukromé osoby i firmy.    

Vytvořte si webové stránky zdarma!