Partneři a dodavatelé


Světlo

Firma HOLAS Lighting, firma s dlouholetou tradicí v oblasti dekorativního osvětlení zahrad. Od roku 2011 se specializujeme na dekorativní osvětlování zahrad. Provádí jak realizace, tak prodej venkovních LED svítidel. Svítidla můžete nakoupit přes jejich e-shop - LED-ZAHRADA. Firma nabízí jak velkoobchodní tak maloobchodní prodej.


Kámen

Firma ABC service nabízí především výrobky z pravého přírodního kamene (pískovec, žula, mramor, břidlice, vápenec), interiérové i venkovní krby a jednotlivé součásti pro stavbu krbů. V sortimentu má i přírodní obklady a dlažbu, prvky pro dřevěné i plastové ploty a zahradu.


Dřevo

Firma JONASWOOD se specializuje na vývoj, sériovou i kusovou výrobu dřevěných obalů na standardní květináče. Truhlíky jsou vyráběny z kvalitního dubového dřeva, mají nastavitelné nožky a odlehčené nosníky. Kromě těchto výrobků nabízí firma i výrobu nábytku na míru.  


Zahradní služby

Firma MOANAZAHRADY se zaměřuje na bio zahrady, permakulturu a láskyplnou péči o zemi, vodu a vše živé. Nabízí návrhy, realizace, údržby a rekonstrukce zahrad. Můžete se také přihlásit do kurzů tvorby biozahrad, pěstování bylinek a floristiky.