Světlo v zahradě

Osvětlená zahrada přináší několik výhod. Prodloužíte si dobu, kdy na ní můžete trávit čas, zpříjemníte si chvíle grilování nebo večerního posezení, budete se v ní pohybovat podstatně bezpečněji a nezvaným hostům dáte jasně najevo, že máte zahradu pod dohledem.

Kromě výhod bezpečného pohybu po zahradě si stále více lidí uvědomuje, že citlivé a přiměřené osvětlení jim navodí příjemnou atmosféru. Tu lze dosáhnout nasvícením stromů, rostlin a jiných objektů v zahradě. Dekorativní osvětlení dává večerní zahradě nový rozměr. Světelné akcenty vytváří celoroční podívanou, která se mění v každém ročním období. 

Pro dekorativní osvětlení zahrady používáme bezpečné, spolehlivé systémy, které využívají napětí 12V. Tyto moderní systémy, které obsahují LED světelné zdroje, mají nízkou spotřebu, ale dostatečný světelný  výkon. Příslušenství je vhodné pro použití do všech částí zahrady. 

Provoz je řešen jako automatický nebo dálkově řízený nebo kombinovaný. Záleží co si zvolíte a co preferujete.

Zahradní osvětlení dokážeme nainstalovat v nových i dříve založených zahradách aniž bychom složitě zasahovali do stávající úpravy.

Vytváření atmosféry pomocí dekorativního osvětlení je určitým druhem umění a krásná tvůrčí práce, která nás baví. 


Zahrada v jiném světle. A jak je tomu u Vás?


Telefon: +420 736 683 242, E-mail: info@svetlovzahrade.cz